Betonnen Potten 2026

Juli 2026
Ik ben bezig om onze vijver aan te pakken, verbeteringen en veranderingen met het doel dat het mooier word en anderzijds ook beter is voor het leven in en om de vijver.

Ik ben bezig met een grote waterval met een muur er achter en op deze muur komen twee water spuwers en mijn idee is om de water spuwers in twee grote ronde potten te laten spuwen, of beter gezegd dat het water dat uit de bek van de spuwer komt in een pot terecht komt zoals een kraan die je open zet.
Nu had ik op internet een pot gezien die ik wel mooi vond maar de prijs vond ik niet mooi in tegendeel de prijs was zo’n 300 euro en ik heb twee potten nodig, tja en wat doe je dan? Ik althans?
Dan ga je ze zelf maken.

Dit is dus de pot die ik zag.

Zo mooi als op de foto word die van mij niet maar dat is ook niet erg, als hij iets in de buurt komt ben ik al tevreden, de pot moet ongeveer 40 Cm in doorsnee worden, maar hoe doe je dat??

Je koopt een skippybal, en in mijn geval twee stuks en ze zijn opblaasbaar en dat maakt het een stuk handiger.


Ik had twee rollen plakgaas gekocht deze heb ik op de ballen geplakt en toen laagje voor laagje cement erop, tussendoor laten uitharden net zo lang tot je tevreden bent.

Dit is het eindresultaat, niet zo strak als het voorbeeld maar wel helemaal zelf gemaakt en als er straks water overheen stroomt dan word deze mooi groen, denk ik!

IKKE

 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *